Aktuální výsledky Euromilióny a kontrola tiketu online

Výsledky Euromilióny

Společnost Sazka provozuje spoustu sázkových her, k nimž patří i Euromiliony. Opět se snažíte uhodnout vylosovaná čísla. V rámci jednoho tiketu můžete vsadit na šest sloupců po sedmi číslech. Aktuální výsledky Euromiliony si můžete ověřit na prodejním místě, online na našich stránkách, nebo také v přímém přenosu slosování v televizi.

V čem se Euromilióny liší od ostatních her?

Už za jeden vsazený sloupeček můžete vyhrát milionový Jackpot. Za jeden sloupeček zaplatíte 30 Kč, takže vstupní částka je poměrně malá. V rámci hry si vsázíte na 7 čísel z celkových 35 a na jedno bonusové číslo z pěti. Vyhrát můžete až 150 mil. Kč.

Bonusové číslo, na které vsázíte, je v rámci hry Euromiliony automatické a už za ně nepřiplácíte. Jedná se o hru nazvanou Druhá Šance. Pokud uhádnete kód Druhé šance, získáte 20 tis. Kč za každý vsazený sloupec. Výhra tak může být od 20 do 180 tis. Kč. Z hlavní hry přitom nemusíte trefit ani jedno číslo. Druhá šance má ale také svůj háček – hraje se pouze v případě, že je naplněn fond Druhé šance.

Výhru můžete navýšit, pokud se zúčastníte doplňkové hry Eurošance. Cena za účast v této doplňkové hře je 30 Kč. Vsázíte na šestičíslí, vytištěné na vaší sázence. Čím více koncových čísel trefíte, tím vyšší je vaše výhra.

Pokud máte svá šťastná čísla a chcete je vsázet pravidelně, máte možnost určit, po kolik následujících slosování se vaše sázka bude opakovat. Nezapomeňte ale kontrolovat aktuální výsledky Euromilionů, na výplatu výhry máte omezený čas.