Aktuální výsledky Fortuna online – Vyhráli jste?

Výsledky Fortuna

Fortuna patří mezi nejznámější a největší sázkové kanceláře v České republice. Není proto divu, že se si můžete vsadit nejen na kamenných prodejnách, ale také online, telefonicky a prostřednictvím mobilní aplikace. Aktuální výsledky Fortuna pak zjistíte stejným způsobem (pokud si zakoupíte tiket na kamenné prodejně, můžete ho samozřejmě zkontrolovat online).

Aktuální výsledky Fortuna je velmi pohodlné zjišťovat online, protože se nemusíte trmácet na kamennou pobočku, abyste zjistili, že jste vyhráli (nebo co hůř, trmácet se na pobočku, abyste zjistili, že jste nevyhráli). Pokud si i vsadíte online, nemusíte se bát, že ztratíte tiket a přijdete tak o výhru. Navíc při online podání tiketu se vždy o výhře dozvíte automaticky.

V rámci společnosti Fortuna si můžete vsázet na sportovní i jiné události.

Sázková kancelář Fortuna byla založena roku 1990 čtveřicí soukromých osob, v jejichž čele byl Michal Horáček – textař a politik (a to bez veřejného úpisu akcií – veřejně bylo možné obchodovat s akciemi Fortuny až od roku 2010). Od roku 2005 je součástí skupiny Penta, která Fortunu ještě více rozvinula a rozšířila její působení také na Slovensko a do Polska a Chorvatska. I zde tedy můžete najít sázkovou kancelář se jménem Fortuna.

Společnost Fortuna byla založena jako akciová společnost, a to v době po pádu komunistického režimu. Stala se tak jakýmsi symbolem akciových společností nového režimu.

Společnost Fortuna nejenže nabízí sázkařské příležitosti pro zájemce, na trhu působí jako významný sponzoringový partner mnohých událostí a myslí také na charitativní organizace a nadace. V neposlední řadě přináší výhodu i pro samotné sázející: Díky vsázení se každý sport stává zajímavější a i prožitek z něj je mnohem intenzívnější. Navíc mají možnost vyhrát nemalé peníze.