Aktuální výsledky Loto a kontrola tiketu online

Výsledky Loto

Loto je sázková hra, kterou provozuje společnost Fortuna. Maximální částka, kterou v současné době mohou účastníci hry vyhrát, je 23 mil. Kč. Aktuální výsledky Loto si po slosování můžete ověřit na těchto stránkách, ale také na kterémkoli prodejním místě. Slosování probíhá vždy dvakrát týdně – ve středu a v sobotu.

Pravidla hry

Jsou podobná, jako je tomu u všech losovaných sázkových her. Vsázíte si na 6 čísel ze 49 v rámci jednoho sloupečku. Mimo čísla si vyberete také barvu, na kterou chcete vsadit – je to buď černá, nebo bílá. V závislosti na tom, kolik čísel uhádnete a podaří-li se vám správně vybrat i barvu, se odvíjí výše výhry. V rámci hry Loto existuje celkem 9 výherních pořadí, vyplácí se výhry již od 20 Kč. Vsadit si můžete online nebo prostřednictvím prodejních míst fortuny.

V rámci vsázení se hráči mohou rozhodnout, zda budou hrát i dodatkovou hru Šťastné číslo. Ta vám může přinést další milion navíc. Šťastné číslo je již vytištěné na sázence. Pokud se shoduje 1 – 7 písmen, vyhráváte. Čím více koncových čísel (například poslední dvě číslice, nebo poslední čtyři, či všech sedm), tím vyšší je samozřejmě výhra.

Aktuální výsledky Loto online si můžete ověřit velmi jednoduše. Pokud vsázíte online, nemusíte aktuální výsledky vyhledávat sami, server vám sám oznámí, zda jste vyhráli. Na aktuální výsledky Loto se tak můžete podívat ze zajímavosti, abyste zjistili, jak moc jste byli blízko.