Aktuální výsledky Synot Tip online

synot tip

Společnost Synot TIP je poskytovatelem kurzového sázení. Vsadit si můžete na nejrůznější sportovní výsledky (ale také kulturní či politické). V nabídce jsou sporty jako je fotbal, hokej, tenis, ale také dostihy, americký fotbal či dokonce kriket a golf. Na aktuální výsledky Synot TIP pak čekat se začátkem jednotlivých zápasů a s napětím očekávat jejich výsledky.

Nebo si aktuální výsledky Synot TIP můžete zkontrolovat v kamenné pobočce Synot TIP

A to prostřednictvím internetu či mobilní aplikace a také s pomocí terminálu, který můžete najít ve velkých městech i v malých barech malých obcí. Internetové sázení s sebou přináší mnohé výhody – můžete sázet z pohodlí domova a nemusíte si hlídat papírový tiket. Pokud si vsadíte na internetu, tak se vám nemůže stát, že byste o svou výhru přišli.

Navíc v rámci pravidelného sázení budete upozorňováni na nadcházející sportovní události, a tak budete mít přehled o tom, kdy se jaký zápas hraje. Takový zápas můžete sledovat vždy s větším napětím, pokud si vsadíte na výsledky.

Společnost Synot, ve které je součástí Synot TIP, sídlí v Uherském Hradišti a jejím hlavním představitelem je Ivo Valenta. Společnost Synot TIP patří k předním představitelům hazardního průmyslu v České republice, ale také v dalších dvanácti zemích. Kromě Slovenska, Polska, Řecka či Španělska, které jsou součástí Evropské unie, se jedná také o státy, jako je Kosovo, Vietnam a další.