Aktuální výsledky Tipsport online – Vyhráli jste?

Výsledky Tipsport

Tipsport je jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů kurzovních sázek v České republice. Aktuální výsledky Tipsport můžete získat prostřednictvím kamenných prodejen nebo online, kde vám zdarma zkontrolují vsazený tiket, telefonicky, online na internetu (když si také vsadíte online, aktuální výsledky vám budou odeslány ke kontrole ihned po skončení události, na kterou jste si vsadili) nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Online sázení Tipsport s sebou přináší mnohé výhody!

nejenže si můžete vsadit z pohodlí svého domova, také aktuální výsledky Tipsport vám budou doručeny automaticky. Vy si nemusíte pamatovat, kam jste tiket uschovali ani jej uschovávat. Vámi vsazené kurzovní sázky budete mít přehledně vždy uložené v systému a můžete se podívat, jak jste vsázeli historicky.

Společnost Tipsport byla založena v Berouně roku 1991. Byla otevřena jen jedna pobočka v tomto městě. Kurzovní sázení se ale stalo rychle oblíbené, a tak má v současnosti Tipsport více než 1000 poboček po celé České republice. Kromě kurzovního sázení poskytuje Tipsport také komunitu sázkařů, kde mohou sázející sdílet své názory a nejrůznější informace, čímž se také liší od ostatních sázkových kanceláří.

V současné době působí sázková kancelář Tipsport na českém a slovenském trhu. Má více než 3000 zaměstnanců. Největší množství sázek je přijímáno online, čemuž odpovídá i technické vybavení společnosti. Hráči vsází na nejrůznější sportovní události – od těch nejoblíbenějších, jako je tenis, hokej, fotbal, až po ty méně známé – šipky, snooker či kriket. Aktuální výsledky Tipsport tak můžete sledovat také v televizi, čímž zároveň zintenzivníte svůj prožitek ze hry.