Aktuální výsledky Kasička a kontrola tiketu online

Výsledky Kasička

Mezi novější sázkové hry společnosti Sazka patří Kasička. Tato hra probíhá dvakrát denně a hraje se až o 12 milionů korun. Oproti ostatním druhům sázkových her má kasička poměrně vysokou pravděpodobnost výhry, což je také důvod, proč se tato hra stala tak oblíbenou. Aktuální výsledky Kasička si můžete zkontrolovat online, pomocí mobilní aplikace, a také na prodejních místech.

Kasička je vlastně kombinací dvou dalších sázkových her od společnosti Sazka – Šťastných 10 a Sportka. Sázíte na libovolný počet čísel za libovolnou velikost sázky. V rámci jednoho slosování je vytaženo celkem 6 čísel ze 49. Vám stačí uhodnout pouze dvě čísla, a už vyhráváte. Vsadit si můžete pouze 10 Kč.

Vsadit si můžete s pomocí dvou způsobů – jednoduchého a kombinovaného. Pokud si chcete vsadit pouze tři sloupce v rámci jednoho slosování, vystačíte si pouze s jednoduchým způsobem sázení. Pokud ale chcete vsadit více než tři sloupce, využijte kombinovaného způsobu sázení. V rámci jednoduchého způsobu můžete vsadit 3, 4 nebo 5 čísel, v rámci kombinovaného pak na 3 až 16 čísel (počítač vám sám vygeneruje kombinace).

Po vsazení si zkontrolujete aktuální výsledky Kasička a hned víte, zda jste vyhráli. Pokud by se vám případná výhra zdála příliš malá, můžete využít možnosti znásobit výhru. Výhru můžete znásobit 2x, 3x, 5x, 10x, 15x, 20x a 50x. O znásobení se ale také zvětšuje částka, kterou musíte zaplatit za jeden sloupec. Za sloupec bez násobení zaplatíte 20 Kč, pokud budete chtít případnou výhru znásobit 2x, zaplatíte za jeden sloupec už 40 Kč, pokud ho budete chtít znásobit 50x zaplatíte 1 000 Kč za jeden sloupec.