Keno – Aktuální výsledky losování a kontrola tiketu online

Výsledky Keno

Sázková hra Keno od společnosti Sazka slibuje výhru až 1 000 000 Kč. Protože se losuje každých 5 minut, máte možnost vyhrát tento milion korun 272 krát. Sázet a hrát můžete už za 5 Kč. Aktuální výsledky Keno si můžete ověřit online, v mobilní aplikaci nebo také na prodejních místech. Protože je hra provozována tolikrát za den, je rychlá a napínavá.

Jaká jsou pravidla? V rámci sázenky si určíte počet čísel, na která chcete vsadit a zaškrtnete své rozhodnutí na sázence. Vsadit si můžete na dvě až sedm čísel z celkových 58. Poté si zvolíte částku, kterou chcete vsadit – do 5 do 100 Kč. Poté už si vsázíte jednotlivá čísla. Pokud jich zaškrtnete více, než jste si určili, sázenka je neplatná. Nemáte-li svá šťastná čísla nebo to chcete nechat na náhodě, zaškrtněte N. Nakonec už jen zaškrtněte počet slosování, kterých se chcete zúčastnit (až 34 slosování).

Losuje se celkem 12 čísel, podle toho, kolik jste jich trefili a podle výše vkladu vám bude vypočítána výhra. Na výsledek vaší sázky nečekáte dlouho, maximálně pět minut. Aktuální výsledky Keno vám prozradí, zda jste vyhráli. Platí, že čím více čísel si vsadíte a čím vyšší sázku podáte, tím vyšší může být i vaše výhra. Celkem je šest výherních pořadí.

Abyste mohli vyhrát maximální částku 1 mil. Kč, musíte vsadit na sedm čísel v hodnotě sázky 100 Kč a všechna čísla musíte trefit.

Aktuální výsledky Keno můžete najít i na našich stránkách. Téměř okamžitě tak víte, jestli máte důvod k radosti. Protože si můžete vsadit tolik čísel kolik chcete a za částku, jakou chcete, je tato hra velmi oblíbená a přizpůsobí se i opatrnějším hráčům. Jedná se o rychlou hru, která neobsahuje žádné jiné doplňkové hry. Zahrát si můžete i konkurenční Fofr od Fortuny, kde je princip hry stejný.