Kontrola tiketu Chance online

Výsledek obrázku pro chance sázky

Kontrola tiketu Chance probíhá na pobočce, kde jste tiket koupili, nebo také online. Stačit vám bude číslo tiketu a číslo pobočky (popřípadě datum, kdy byl tiket přijat), pokud jste si vsadili na kamenné prodejně. Pokud si vsadíte online, tiket vám bude zkontrolován automaticky. Prostřednictvím online sázení vám tedy výhra neunikne – nemusíte si hlídat papírový tiket, nikde ho neztratíte.

Kontrola tiketu Chance

Číslo tiketu:
Kdy byl přijat:

Sázková kancelář Chance se zaměřuje na tipování sportovních výsledků.

V současné době je Chance součástí společnosti Tipsport, vsázíte zde na oblíbené sporty (fotbal, hokej, tenis), ale také na ty méně známé sporty (jako je snooker, šipky, kriket). Kromě sportovních událostí si můžete vsadit také na politické události (kdo vyhraje volby) či kulturní události (vítěz Českého lva nebo dokonce Oscara).

Chance se od klasických loterijních her liší tím, že kromě štěstí se můžete spolehnout také na svůj odhad a na své znalosti sportovních, kulturních či politických událostí. Kontrola tiketu Chance probíhá velmi jednoduše a rychle – svůj tiket si nechte zkontrolovat tam, kde jste ho koupili. Pokud jste si tiket vsadili v kamenné prodejně (v současné době je více než 200 poboček), zkontrolovat ho samozřejmě můžete i online.