Fortuna kontrola tiketu online

Kontrola tiketu Fortuna

Číslo sázenky:
Kód:

Jak zkontrolovat svůj tiket od Fortuny?

Číslo sázenky                               Kód sázenky

     

Fortuna je jednou ze sázkových kanceláří, u kterých můžete vyhrát miliony. Nestačí si ale jen vsadit, důležité je také pohlídat si, jestli jste něco vyhráli. K tomu také slouží kontrola tiketu Fortuna. Tiket si můžete nechat zkontrolovat online, podle aktuálních výsledků Fortuny nebo na prodejním místě tiketů Fortuny.

Kontrola tiketu Fortuna online probíhá opravdu rychle, protože výsledky jsou aktualizovány. Vy se tak nemusíte trmácet na pobočku, abyste si nechali zkontrolovat svou sázku. Stačí si doma sednout k počítači a do formuláře vypsat číslo sázenky a její kód. Během malého okamžiku už víte, zda patříte mezi šťastné výherce.

O Fortuně

Sázková společnost Fortuna byla založena 29.3.1990 Michalem Horáčkem. Jedná se tedy o českou společnost s celkem asi 850 zaměstnanci. Na trhu tedy působí více než 17 let, a je nejstarší legální sázkovou kanceláří v České republice (před rokem 1990 nebyly kursové sázky legální). V roce 2005 změnila Fortuna svého majitele – pan Horáček firmu prodal společnosti Penta, která se postarala o významné změny – expanze na polský a slovenský trh a zavedení značky Fortuna i v těchto zemích.