Kontrola tiketu Sazka online

Kontrola tiketu sazka

Společnost Sazka působí na českém trhu už od roku 1956. V současné době mohou hráči sázet online, na kamenných prodejnách i v rámci aplikací do mobilních telefonů. Kontrola tiketu Sazka pak probíhá stejným způsobem, asi nejjednodušší kontrola je prostřednictvím online formuláře – nemusíte nikam chodit, vše si zjistíte z pohodlí domova.

Od roku 1989 společnost Sazka rozšířila svou činnost i na stírací losy, v rámci kterých je možné vyhrát sice menší částky, ale stále ještě jsou tyto částky lákavé.

Za zmínku stojí i hra Tutovka, která od svého zavedení v roce 1992 patřila k nejsledovanějším pořadům. První online terminál byl zaveden roku 1993, a v tomto roce se poprvé hraje o Jackpot. Šťastných deset, nejznámější loterie od Sazky, se hraje už o rok později. Od roku 2009 je možné pro sázející uzavírat loterie online.

Kontrola tiketu Sazka se tedy v průběhu času stala pohodlnější pro všechny sázející

Což je možná důvod oblíbenosti této loterijní společnosti. Historicky nejvyšší Jackpot, který byl vyplacen, činil 2,466 miliardy Kč a vyhrál ho hráč z Pardubicka. Možná už je čas, tento rekord překonat…