Kontrola tiketu Startip online

Kontrola tiketu Startip

Pokud patříte mezi milovníky sázkových her a zároveň jste sportovními fanoušky, pak už jste se určitě setkali se společností Startip. Tato sázková společnost se zaměřuje na tipování sportovních událostí. Kontrola tiketu Startip probíhá buď na kamenné pobočce, nebo (abyste se nemuseli trmácet pěšky k nejbližší pobočce) také online. Postačí vám číslo tiketu a jeho kód a během několika vteřin už víte, zda jste vyhráli.

Vsázet můžete nejen na domácí sportovní ligy a zápasy, ale také na sportovní události v zahraničí. A to nemluvíme jen o těch nejznámějších sportech, jako je anglická či francouzská fotbalová liga, ale také ukrajinská či kazašská liga. Sporty, na které můžete sázet jsou jednak ty nejznámější – fotbal, hokej, tenis, ale také méně známé jako jsou šipky nebo snooker.

O Startipu

V současné době je společnost Startip součástí holdingu SLOT Group a.s.Vsázet si můžete online, prostřednictvím mobilní aplikace nebo na některé z poboček. Kontrola tiketu Startip pak probíhá na stejných místech, jako jste uzavřeli sázky. Samozřejmě lze uzavřít sázku na kamenné prodejně a výsledek si vyhledat online.

Kontrola tiketu Startip online je nejpohodlnější možností, jak si zkontrolovat, zda jste vyhráli. Stačí mít připojení k internetu a v případě, že jste vsadili na kamenné prodejně i papírový tiket. Online uzavírání sázek vám zaručí, že se o své výhře dozvíte vždycky. Nemusíte si dělat starosti se ztrátou tiketu – u online podání sázky nic takového řešit nemusíte. Vaše sázka je již v systému, jediné co musíte, je požádat o vyplacení své výhry.