Aktuální výsledky Korunka a kontrola tiketu online

Výsledky Korunka

Sázková hra Korunka nabízí maximální výhru až 10 000 000 Kč. Protože je Korunka variabilní hra, může si ji každý hráč přizpůsobit svým parametrům. Nicméně variabilita znamená trošku složitější orientaci ve hře. Výhry jsou ale pevně dané a nedělí se mezi více výherců. Aktuální výsledky Korunka můžete zjistit online, prostřednictvím mobilní aplikace a také na prodejních místech.

Vždy se losuje 6 čísel z 49, a to 2x denně. Výhru můžete navíc znásobit, a to až 74x. Znásobení vkladu ale znamená také znásobení ceny tiketu.

Existuje celkem 7 variant hry:

· Korunka na 3 – sázíte na 3 čísla. Základní vklad činí 15 Kč. Pokud uhodnete 1 číslo, základní vklad se vám vrátí. Uhodnete-li dvě čísla, vyhráváte 50 Kč, pokud uhodnete všechna čísla, výhra činí 2500 Kč. Existuje možnost znásobení výhry.

· Korunka na 4 – sázíte na 4 čísla. Základní vklad je 25 Kč. Za uhodnutí jednoho čísla se vám vklad vrátí. Vyhrát můžete 15 000 Kč, pokud trefíte všechna čísla. Výhru můžete znásobit.

· Korunka na 5 – sázíte na 5 čísel, základní vklad je 35 Kč. Musíte uhodnout dvě čísla, abyste získali výhru 50 Kč. Pokud uhodnete všechna čísla, vyhráváte 2 000 000 Kč. Výhru můžete znásobit.

· Korunka Šestka – sázíte na 6 čísel, základní vklad je 35 Kč. Pokud uhodnete dvě čísla, hodnota vkladu se vám vrátí. Pokud uhodnete všechna čísla, vyhráváte 5 000 000 Kč. Výhru můžete znásobit.

· Korunka HopTrop – sázíte na 1-5 čísel podle vlastní volby. Také výše základního vkladu je variabilní, minimálně však 10 Kč. Musíte uhodnout všechna čísla, abyste něco vyhráli. Výše výhry je násobkem vkladu.

· Korunka Kombi – sázíte na 3-16 čísel. Zvolíte si, jestli chcete vsázet na dvojice, trojice, čtveřice či pětice (všechny kombinace generuje počítač). Na jednu kombinaci můžete vsadit minimálně 1 Kč, celková cena sázenky ale musí přesáhnout 10 Kč.

· Korunka Kombi Plus – sázíte na 2-32 čísel, které můžete rozdělit do 16 skupin.

Pak už si jen zkontrolujete aktuální výsledky Korunka a buď vyhráváte, anebo bohužel ne.