Loterie kostky – Aktuální výsledky a kontrola tiketu online

Výsledky Kostky

Kostky se od ostatních sázkových her liší. Nesnažíte se uhodnout, jaká čísla v rámci číselné množiny padnou, místo toho hádáte jaký součet, nebo jaká kombinace čísel na kostkách padnou. Vsadit si můžete množství peněz podle svého uvážení, losuje se každých pět minut. Aktuální výsledky Kostky tak můžete vidět téměř okamžitě. To činí z této hry poměrně dynamickou a svižnou hru, proto je tak atraktivní. Podobnou dynamickou hrou od společnosti Sazka je ještě hra Keno.

Aktuální výsledky Kostky jsou tedy zveřejňovány každých pět minut, po každém slosování. Případná výhra je pak x-násobkem vsazené částky. Kolika násobkem vsazené částky to přesně bude, závisí na množství uhodnutých kombinací, popřípadě, zda uhodnete součet.

Jak můžete vsázet? Existuje několik způsobů:

1. Vsázíte na celkový součet, který padne na šesti kostkách (jedná se o klasické kostky s hodnotami 1-6 teček).

2. Vsázíte na tzv. figury – což jsou různé číselné kombinace, které mohou na kostkách padnout. Můžete se například vsadit, že všechna čísla budou sudá (popřípadě lichá) nebo že na všech kostkách padnou hodnoty 1-3 (popřípadě 4-6). Další možností je, že na kostkách padne postupka či dvě trojice nebo tři dvojice. Další možností je zvolit množství kostek, na kterých padne stejné číslo.

3. Multi-sázka: vsázet můžete samozřejmě i na oba způsoby současně.

Budete-li chtít hrát více her na stejnou sázku, můžete si zvolit počet slosování. Maximální možný počet opakování jedné sázky na jeden tiket je 34.

Kolik můžete vsadit? Obdobně jako u hry Keno můžete vsadit 5 – 100 Kč. Maximální možná výhra je 2 500 000 Kč. Aktuální výsledky Kostky vám pomohou určit vaši výhru/prohru.