Sázková kancelář Chance

Sázková kancelář Chance

Sázková kancelář Chance působí na českém trhu od roku 1991, kdy byla založena. Sídlo této pobočky je v Berouně, avšak první pobočka byla otevřena v Ostravě. Společnost se soustředí na kurzové sázení – sportovní, kulturní i politické. Sázející mohou tipovat výsledky nejrůznějších sportů – od fotbalu, hokeje či tenisu, které jsou v České republice velmi oblíbené, až po kriket, squash či šachy. Od roku 2013 je sázková kancelář Chance součástí holdingu Tipsport, jejíž zaměření je velmi podobné.

Z loterií si pak můžete na pobočkách sázkové kanceláře Chance vsadit loterii Korunka

Kromě sportovních událostí je možné vsadit si také na vítěze voleb či různých kulturních a společenských akcí, jako je volba Miss ČR, či různých talentových soutěží (Oscar, SuperStar, Český lev, Anděl). Z loterií si pak můžete na pobočkách sázkové kanceláře Chance vsadit loterii Korunka, v níž se snažíte uhádnout 6 čísel z celkových 49, nebo Kostky a Poker.

Vybere si tedy každý sázející – jak ten, který vsází na náhodu a spoléhá na štěstí, tak také ten, který má povědomí o nějakém sportu – může zde zúročit své znalosti z tohoto sportu. Výhry se pak samozřejmě odvíjí podle vsazené částky, aktuální výsledky můžete sledovat v televizi (sledováním zápasů či kulturních událostí), ale také na internetu, v mobilních aplikacích či kamenných pobočkách.