Sázková kancelář Synot TIP

Sázková kancelář Synottip je součástí holdingu SYNOT a tvoří tři samostatné divize: kurzové sázení (sázky na sportovní, kulturní i politické výsledky), loterijní systém (videoloterijní terminály, elektronické rulety) a kasino (zde jde především o hraní pokeru). Mimo jiné je Synottip důležitým sponzorem nejrůznějších akcí a sportovních událostí.

Společnost byla založena v Uherském Hradišti, jejím hlavním představitelem je Ivo Valenta.

SYNOT působí v České republice, Slovensku, Polsku, Řecku, Španělsku, Vietnamu, Kosovu, Albánii, Lotyšsku a dalších čtyřech zemích. V České republice patří k hlavním představitelům kurzového sázení, loterií i live kasina.

Sázení prostřednictvím Synottip je velmi jednoduché – sázet můžete na kamenné pobočce, internetu, prostřednictvím mobilní aplikace nebo speciálních online terminálů, které jsou umístěné v nejrůznějších sportbarech a hospodách. Protože je jejich instalace velmi snadná, můžete je najít i v těch nejmenších barech a městech. Sázení je tak dostupné, snadné a nabízené ve velmi široké nabídce.

Vyhrát můžete až 10 milionů korun – záleží samozřejmě na tom, kolik vsadíte a zda se skutečně trefíte. U sázení na sportovní výsledky se nemusíte spoléhat pouze na náhodu a štěstí, ale také na své znalosti – což je důvod, proč je sportovní sázení tak přitažlivé. I když by se mohlo zdát, že sázení Synottip je jen pro muže, není tomu tak. Sázejí i ženy, i když je sport nezajímá – vsází se také na společenské události (například v minulosti se vsázelo na výherce SuperStar), a to je pro ženy taktéž velmi přitažlivé.