Sázková kancelář Tipsport

Tipsport

Sázková kancelář Tipsport je poskytovatelem kurzových sázek v České republice a na Slovensku. Byla založena v roce 1991 skupinou českých podnikatelů, v jejich čele stál Ing. Vratislav Randa. Pan Randa je v současnosti předsedou představenstva společnosti Tipsport.

V Berouně v roce 1991 byla představena první pobočka, která si rychle získala oblibu.

V roce 1994, o tři roky později, již bylo otevřeno více než 50 poboček po celé České republice. V současné době má sázková kancelář Tipsport více než 1000 poboček. Většina sázek je přijímána prostřednictvím internetu – velké oblibě se těší sázky Live, v rámci kterých si zájemci mohou vsázet i v průběhu rozehraných zápasů.

Na rozdíl od ostatních poskytovatelů kurzových sázek obsahuje sázková kancelář Tipsport vlastní komunitu sázkařů – lidé zde mohou sdílet nejrůznější informace a názory. Kromě České republiky působí Tipsport také na Slovensku.

Kontrola tiketu Tipsport probíhá online, prostřednictvím mobilní aplikace a také na kamenných pobočkách Tipsport. Zápasy lze sledovat samozřejmě také v televizi – na TV Tipsport jsou k dispozici všechny zápasy hokejové extraligy, na které lze vsadit. Jedná se o extraligy české i zahraniční a o nejrůznější sporty – fotbal, hokej, ale i ty méně známé (snooker, šipky, rugby).