Sportka – Aktuální výsledky a kontrola tiketu online. Vyhráli jste?

Výsledky Sportka

Určitě patříte mezi lidi, které už alespoň jednou napadlo, vsadit si Sportku a vyhrát tak obrovské množství peněz. Možná, že už jste si dokonce vsadili. Jak je to ale s aktuálními výsledky Sportky? Aktuálně vylosovaná čísla si můžete zkontrolovat sami nebo prostřednictvím místa, kde jste Sportku podali, nebo také online. Aktuální výsledky Sportka je tedy možné zjistit několika způsoby. Dobrým ukazatelem jsou naše webové stránky nebo také oficiální stránky Sportky.

Vsadit si můžete na pokladnách některých supermarketů (COOP, Penny Market, Tesco), online nebo na prodejnách označených logem Sazky.

Pravidla Sportky jsou jasná

Musíte vsadit šest čísel v rámci jednoho sloupečku. Pokud chcete hrát o SuperJackpot a vyhrát tak pohádkově vysokou částku, musíte vsadit všech deset sloupců, včetně Šance. Abyste SuperJackpot vyhráli, musíte uhodnout všech šest čísel v rámci jednoho sloupce. Čísla si můžete vybírat samozřejmě podle sebe nebo také s pomocí náhodného výběru – pravděpodobnost výhry u obou dvou způsobů je stejná.

Jaká je maximální výše, kterou v rámci SuperJackpotu můžete vyhrát? Je to částka 250 mil. Kč. Pokud SuperJackpot dlouho nepadne, částka ve výši 200 mil. se přesune do Bonusového fondu, který si mezi sebou rozdělí v rámci dvaceti slosování pokaždé mezi pět výherců.