Aktuální výsledky Šťastných 10 a kontrola tiketu online. Vyhráli jste?

Výsledky štastných 10

Šťastných 10 je sázková hra pod záštitou společnosti Sazka. V rámci této hry si vsázíte na samotnou hru Šťastných deset (zaškrtnete 1-10 čísel v rámci čtyř sloupců), zapojit se můžete i do Královské hry (se kterou můžete navýšit svou případnou výhru) a k dispozici je i Šance milion. Aktuální výsledky Šťastných 10 můžete sledovat v televizi vždy ve 20:00 nebo si je můžete zjistit prostřednictvím internetu na našich stránkách či podacího místa.

Šťastných 10 – tři složky hry:

1. Šťastných 10 – sázíte 1-10 čísel v jednom nebo všech sloupcích. Konečná výhra se odvíjí od celkové výše sázenky – vyhrát můžete až 40 mil. Kč. V jednom tahu se losuje celkem 20 čísel, čím více čísel uhodnete, tím vyšší bude vaše výhra.

2. Královská hra – s pomocí tohoto dodatku můžete maximální výhru navýšit na 60 mil. Kč. Královskou hru hrajete a platíte automaticky. Pokud ji hrát nechcete, musíte ji v tiketu škrtnout.

3. Šance milion – sázíte na šestičíslí uvedené na vaší sázence, pokud ho hrát nechcete, musíte na tiketu na příslušném místě označit NE. V rámci této šance máte možnost na další výhru – její výše se odvíjí od počtu uhádnutých čísel.