Stírací los 140 milionů

Co si představíte, když se řekne 140 milionů? Naprostá většina lidí dodá za toto slovní spojení slovo „korun“. Ano, bylo by to skvělé mít takovou částku na svém účtu a zařídit si takový život, o jakém jste vždycky snili. Ačkoli se los jmenuje 140 milionů, vyhrát můžete maximálně 10 000 000 Kč, což je hlavní výhrou tohoto losu. I to je ale poměrně velký balík peněz.Stírací los 140 milionů

Za los zaplatíte 200 Kč, což je na losy poměrně vysoká částka, avšak vyhrát můžete také mnohem větší objem peněz, než je u losů obvyklé – 10 000 000 Kč. To vám může změnit život.

Los 140 milionů se skládá celkem ze tří částí a v každé této části můžete vyhrát.

První část tvoří klasické herní pole, které tvoří pět výherních čísel a dvacet „Vašich čísel“. Pokud se aspoň jedno z výherních čísel objeví v poli Vašich čísel, vyhráváte částku uvedenou pod tímto polem.

Další možností výhry a zároveň další hrací pole tvoří pole s diamanty. Tady můžete nejen pokoušet štěstí, ale zároveň si procvičit matematiku. Nebojte se, nejedná se o složité počty, ale zcela jednoduchou matematiku, kdy si vystačíte s počty do 10. Pokud se součet čísel pod diamanty rovná číslu 10, vyhráváte částku uvedenou v daném řádku.

Třetí a poslední hrací pole najdete po setření loga Sazky. Tady si přejete objevit symbol cihly, který vám přinese částku uvedenou pod tímto symbolem.

Pokud si nejste jisti, zda jste vyhráli, můžete si svou výhru nechat potvrdit v každém prodejním místě Sazky, kde vám také ihned vyplatí výhru do 1 000 Kč, do 100 000 Kč po domluvě a nad tuto částku už si svou výhru nechte proplatit v sídle Sazky po předchozí domluvě.