Stírací los Balík výher od Fortuny

O oblibě losu Balík výher svědčí to, že společnost Fortuna již musela vydat třetí edici. V rámci které bylo emitováno celkem 500 tisíc kusů losů.

Cena tohoto „balíku“ losů činí pouhých 100 Kč, což je velmi dobrá cena za celkem čtyři losy. Hrajete zde o hlavní výhru 2 000 000 Kč. Tuto výhru může vyhrát pouze jeden sázející. Dalšími výhrami jsou finanční obnosy ve výši 50 000 Kč (pro dvě osoby), 10 000 Kč (pro dva výherce), 5 000 Kč (pro sto dvacet hráčů), 2 000 Kč (400 osob), 1 000 Kč (1 300 hrajících), 500 Kč, 200 Kč, 100 Kč a 20 Kč.

Stírací los balík výher

Jak už bylo řečeno, za cenu 100 Kč dostanete čtyři losy, tedy čtyři herní pole

Herní pole č. 1: Zlatá rybka – Los je rozdělený do dvou částí, kdy první část tvoří výherní čísla (celkem tři pole) a druhou část tvoří „Vaše čísla“. Po setření si můžete všimnout, že v části „Vaše čísla“ se nachází nejen čísla, ale možná také symbol zlaté rybky. Výhra je vyplácena tehdy, pokud se jedno z výherních čísel na tomto herním poli shoduje s jedním číslem z „Vašich čísel“. Výše výhry se pak rovná částce vytištěné pod vítězným políčkem. Pokud jste objevili kdekoli v herním poli symbol zlaté rybky, vyhráváte 1 000 Kč.

Herní pole č. 2: Zlatá cihla – Los taktéž obsahuje tři výherní čísla a patnáct „Vašich čísel“. Pravidla jsou stejná – snažíte se najít shodu mezi výherními a „Vašimi“ čísli. Pokud se vám to povede, vyhráváte příslušnou částku. Odkryjete-li v hracím poli symbol zlaté cihly, vyhráváte 1 000 Kč.

Herní pole č. 3: Šťastná podkova – Třetí los Balíku výher obsahuje tři hry označených jako HRA 1, HRA 2 a HRA 3. Pokud v rámci jednoho řádku setřete tři stejné symboly, vyhráváte částku uvedenou v příslušném řádku.

Herní pole č. 4: Prase v žitě – Poslední los Balíku výher se skládá z jednoho výherního symbolu a čtyř vašich symbolů, u kterých je uvedená výherní částka. Pokud se váš výherní symbol shoduje s jedním z vašich symbolů, vyhráváte peněžní částku uvedenou u tohoto symbolu.

Pokud jste nevyhráli ani v jednom z hracích polí, můžete se přihlásit do Druhé šance, prostřednictvím SMS zprávy nebo registrací na vybraných pobočkách. V Druhé šanci může vyhrát deset osob částku 20 000 Kč.