Stírací los Cash od Sazky

Stírací Los Cash nabízí hlavní výhru 1 500 000 Kč. Co je zajímavé, je vysoká pravděpodobnost výhry – 25 % všech losů je výherních, což znamená, že každý čtvrtý los vyhrává (celkem je v emisi 500 594 výherních losů s celkovým výherním objemem 60 000 000 Kč). Cena losu přitom není nijak vysoká, činí pouhých 50 Kč.

stírací los cash

Los Cash se skládá z jednoho hracího pole, které je rozděleno na dvě části

Tři výherní čísla a patnáct čísel označených jako „Vaše čísla“. Tato čísla jsou pokrytá neprůhlednou stírací vrstvou. Začnete tedy tak, že toto pole setřete. Poté už jen srovnáváte výherní a vaše čísla. Vyhráváte v případě, že se alespoň jedno z výherních čísel shoduje s některým z „Vašich čísel“. Například jedno z výherních čísel je 18 a vy skutečně v poli „Vaše čísla“ toto číslo pole najdete. Částka, kterou vyhráváte, je pak částka na tomto poli.

Pravidla jsou tedy jednoduchá, stejně tak dostupnost tiketu. Tento los si totiž můžete koupit na více než 6800 prodejních místech, která vám současně vyplatí výhru až do výše 10 000 Kč. Vyšší částky si pak můžete vybrat ve speciálních sběrnách pro výplatu vysokých výher nebo přímo v sídle společnosti Sazka.

Prodejními místy jsou různé obchody, jako je pošta, benzinová stanice, trafika, stánek s novinami či supermarkety. Hrát můžete až od věku 18 let.