Stírací los Černá perla

Stírací los Černá perla je produktem společnosti Sazka. Za poměrně nízkou pořizovací cenu losu se můžete stát milionářem. Stírací losy jsou velmi přitažlivé, protože počítají s lidem přirozenou zvědavostí. Každého z nás určitě napadlo, když nám takový los padl do oka, jaké symboly a jakou výhru asi skrývá. Odkrývání tajemství je naší přirozenou potřebou.

Černá perla

Los Černá perla si můžete koupit za pouhých 50 Kč a vyhrát můžete až 1 500 000 Kč

Los se skládá ze tří „Výherních čísel“ a patnácti polí označených jako „Vaše čísla“. Pokud ve „Výherních číslech“ najdete pole se stejným označením, jako máte ve „Vašich číslech“, vyhráváte částku uvedenou pod tímto polem. Například: jedno z „Výherních čísel“ je 18. Také ve „Vašich číslech“ máte pole označené číslem 18. V takovém případě vyhráváte částku uvedenou v poli 18.

Pokud na některém z polí najdete symbol černé perly, vyhráváte dvojnásobnou částku uvedenou pod tímto symbolem. Pokud se vám zdá tato výhra příliš malá, můžete si koupit jiný los s názvem Velká černá perla, kde hrajete o vyšší výhry. Princip hry je podobný.

Nezapomeňte, že do hry se může zapojit každý, kdo dosáhl věku 18 let. Pokud se vám skutečně podaří vyhrát, existuje několik možností, jak získat své peníze. Výhru do 1 000 Kč vám vyplatí každý prodejce. Výhru do 10 000 Kč je možná u každého prodejce, ale po předchozí domluvě nebo ve sběrnách pro výplatu vysokých výher či přímo v sídle společnosti Sazka. A výhry vyšší se vyplácejí pouze v sídle společnosti Sazka.