Stírací los Horoskop od Sazky

Pokud věříte na to, že váš osud je dán postavením hvězd ve dne vašeho narození, pak je stírací los horoskop právě pro vás. Můžete si vybrat ze dvanácti variant losu, podle toho, v jakém znamení jste. Los Horoskop je taktéž vhodným dárkem pro vám blízkou osobu – nejenže jí věnujete takto magický dárek, dáváte jí také možnost vyhrát nemalou částku peněz!

Stírací los Horoskop

Los Horoskop se prodává, jak už bylo řečeno, celkem ve dvanácti variantách – podle znamení zvěrokruhu

Ať už jste Vodnář, Beran, Rak či Lev, najděte si své znamení na losu – třeba vám to přinese štěstí. Los stojí pouhých 30 Kč, vyhrát ale můžete až 1 000 000 Kč jako hlavní výhru. V rámci tohoto losu ale existuje i několik dalších možností, jak můžete vyhrát.

Hlavní výhru 1 000 000 Kč mohou vyhrát celkem tři osoby – protože tři losy tuto výhru obsahují. V rámci tohoto losu ale můžete vyhrát i menší částky v celkové hodnotě 50 000 000 Kč, celkem 668 617 losů je výherních.

Los Horoskop se skládá z hlavního hracího pole a z bonusového políčka. Na hlavním hracím poli je 6 symbolů zvěrokruhu s výherní částkou. První možností výhry je ta, že po setření losu najdete v hracím poli stejné znamení, jaké je na přední straně losu, a to ve výši uvedené pod tímto symbolem. Bonusové pole obsahuje jeden symbol zvěrokruhu. Pokud toto bonusové pole obsahuje znamení na přední straně losu, vyhráváte 150 Kč.