Stírací los Hráčův klub

Los Hráčův klub od Tipsportu je určen pro milovníky hracích automatů – samotný los je navržen v tomto designu. Místo toho, abyste prohráli tisíce korun na hracím automatu, si kupte los za 50 Kč. Ve hře jste o hlavní výhru 1 000 000 Kč. Na losu najdete jak hrací automat, tak také ruskou ruletu, a dokonce i karty. To je úplný ráj pro všechny hráče.

Stírací los hráčův klub

Los tedy obsahuje tři herní pole:

1. Ruská ruleta – pod zobrazením ruské rulety na vás čeká první hra. Po setření objevíte celkem 7 herních čísel a 3 výherní čísla (ta jsou pod zobrazením žetonů umístěných pod ruskou ruletou). Každé herní číslo obsahuje navíc finanční částku zobrazenou pod ním. Pokud se výherní číslo shoduje s herním číslem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto herním číslem.

2. Hrací automat ukrývá hru č.2. Toto herní pole tvoří tři řádky, každý řádek tvoří tři symboly. Pokud jsou tři herní symboly v rámci jednoho řádku shodné, vyhráváte. Výše výhry je přitom stanovena v závislosti na tom, jaký symbol jste setřeli. Může to být:

· 3 x symbol BAR vám přinese 1 000 000 Kč,

· 3 x symbol zvonek znamená 2 000 Kč,

· 3 x symbol sedmička vás obohatí o 1 000 Kč,

· 3 x symbol diamant skrývá částku 500 Kč,

· 3 x symbol třešeň znamená výhru 200 Kč,

· 3 x symbol citron vám přinese 100 Kč.

· 3 x symbol meloun vám vrátí kupní cenu losu – 50 Kč.

3. Karty znamenají poslední, třetí herní pole. Po setření objevíte 4 symboly, pod kterými je napsaná také finanční částka. Jestliže je symbolem karta eso označená slovem „Výhra“, vyhráváte částku pod touto kartou uvedenou.

Nezapomeňte, že na jednom losu můžete vyhrát více výher najednou, klidně i v každém herním poli jednu.

Celkem bylo vydáno 750 000 kusů losů, z nichž 225 102 kusy jsou výherní. Vyhrát můžete hlavní cenu ve výši 1 000 000 Kč, a to hned dvakrát.