Stírací los Královská výhra

Kdo z nás by si nechtěl žít jako král? Mít velký palác, nádherné auto, celý den si dělat, co jen chcete a na úklid mít služebnictvo? Zní to velmi lákavě, problém je ale v tom, že tohle všechno stojí nemalé peníze. Takže místo královského života bydlíme v malém bytě, máme staré ojeté auto, každý den chodíme do práce, která nás nebaví, a doma si uklízíme sami. Mohlo by to být jinak – zkuste své štěstí s losem Královská výhra!

Královská výhra

Pořizovací cena losu Královská výhra je o něco vyšší, činí 300 Kč, což je na losy poměrně vysoká částka. Když se ale podíváte na hlavní výhru, už je vám jasné, proč tomu tak je. Vyhrát můžete 15 000 000 Kč! A za to se určité dá žít víc než královsky.

Stírací los Královská výhra se skládá z několika částí

První část tvoří herní pole se třemi výherními čísly a osmnácti vašimi čísly. Začněte tedy tím, že toto hrací pole setřete. Nyní porovnávejte, zda jedno ze tří výherních čísel nenajdete v sekci „Vaše čísla“. Pokud ano, vyhráváte částku uvedenou pod shodným symbolem. To ale není všechno. Vyhrát můžete i prostřednictvím další části losu.

Druhou část losu tvoří tři hrací pole v pravé části pole. V nejvyšším poli si přejete setřít diamant. Pokud se tam objeví, vyhráváte částku uvedenou pod ním. V prostředním poli zase hledáte symbol bankovky. Podaří-li se vám ho najít, získáváte 1 000 Kč. A v dolním poli zase můžete vyhrát 3 000 Kč, pokud zde najdete cihlu.

Třetí a poslední část losu tvoří nejnižší hrací pole, které se skládá z jednoho výherního symbolu a čtyř Vašich symbolů. Pokud najdete shodu s výherním symbolem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto symbolem.