Stírací los Magická 13

Stírací Los Magická 13 od sázkové společnosti Sazka si hraje s pověrčivostí. Číslo 13 je totiž obecně nešťastné číslo, které nepřináší nic dobrého. Je ale výzvou pro ty, kteří chtějí z čísla 13 udělat své šťastné číslo. Pokud jste příznivci šťastných a nešťastných znamení, je tento los právě pro vás!

Magická 13

Magická 13 stojí 30 Kč a vyhrát můžete až 500 000 Kč

Pokud v rámci Magické 13 vyhrajete tuto hlavní výhru, už nebudete mít důvod myslet si, že 13 nosí smůlu. Navíc si tak trochu oprášíte svou matematiku – nebojte, není to nic složitého, bude vám stačit napočítat počty do 13.

Los obsahuje celkem 3 sloupce a tři řádky – pokud vám sloupec nebo řádek dá součet 13, vyhráváte částku uvedenou pod tímto sloupcem nebo vedle tohoto řádku. Ale to je jenom první část výhry. Bez ohledu na to, jak dopadla tato hra, máte ještě možnost vyhrát i ve hře č. 2. Hra č.2 se skládá pouze ze tří polí. Pokud najdete číslo 13 ve kterémkoli z těchto políček, vyhráváte částku uvedenou pod ní.

Los můžete koupit na více než 6 000 prodejních místech – v supermarketech, trafikách, na poštách, na benzinových stanicích… Zde vám také vyplatí výhru do 1 000 Kč všude, na některých místech dokonce do 10 000 Kč. Vyšší výhry si ale budete muset „bohužel“ vyzvednout přímo v sídle společnosti Sazka.