Stírací los Magické výhry

Los Magické výhry od sázkové a loterijní společnosti Sazka nabízí vyhrát milionovou částku za poměrně malou pořizovací cenu losu. Zajímavý je design tohoto losu – zelené kočičí oči vás upoutají na první pohled. Los je tak vhodným dárkem pro milovníky magie a čarodějnictví. Ačkoli tento los může působit až hrůzostrašně, není se čeho obávat – spíše naopak!

Stírací los Magické výhry

Cena tohoto losu je 100 Kč, ale hlavní výhra je několikanásobně vyšší – činí 5 000 000 Kč

Los se skládá z 25 polí, která tvoří vaše čísla. V prvním řádku jsou 4 pole, ta představují výherní čísla. Los je tak celkem velký – ale čím více polí, tím větší šance na výhru. Minimální možná výhra je 500 Kč (samozřejmě, ne všechny losy jsou výherní).

V rámci tohoto losu existují hned dvě možnosti výhry. Pravidla obou her jsou velmi jednoduchá:

  •  Hra č. 1: Začněte setřením celého hracího pole na losu. Odhalí se vám vaše i výherní čísla. Pokud se jedno z výherních čísel shoduje s jedním vaším číslem, vyhráváte částku, která je uvedená pod vaším číslem. Tato částka se může rovnat až 5 000 000 Kč!
  • Hra č. 2: Pokud se vám v bonusovém políčku (v první řadě losu vedle výherních čísel) podaří setřít symbol oka, získáváte okamžitou výhru 1 000 Kč.

Los Magické výhry si můžete koupit na velkém množství prodejních míst. Prodejní místa zahrnují trafiky, benzinové stanice, obchody, pošty a další. Některé verze losů jsou dnes již dostupné také online. Případnou výhru vám pak vyplatí přímo na prodejních místech (avšak vyšší výhry je potřeba nahlásit předem nebo si je vyzvednou přímo v sídle společnosti Sazka).