Stírací los Mega rentiér od Sazky | Výhry

Losy jsou rychlou možností, jak získat menší či větší obnos peněz. Jsou pro nás velmi přitažlivé, protože lidé jsou lidé zvídaví a každého napadne, že třeba ten můj los bude určitě ten výherní. A proto si losy kupujeme. Jedná se o poměrně malé částky, které za losy zaplatíme, výhry mohou být několikanásobně vyšší.

Stírací los mega rentiér

Stírací los Mega rentiér

Los Mega rentiér od společnosti Sazka slibuje výhru v celkové výši až 11 000 000 Kč. Protože je tato slíbená výhra už poměrně vysoká, také cena losu je trošku vyšší – činí 200 Kč. Ale pokud si vezmeme, že za pouhých 200 Kč se můžeme stát milionáři, hned je koupě losu o něco přitažlivější.

Los obsahuje „Výherní čísla“ a „Vaše čísla“. Pole označená jako „Výherní čísla“ jsou v celkovém počtu pět. „Vašich čísel“ obsahuje los celkem dvacet pět. A jak je to s výhrami? Poté, co setřete pole označená jako „Vaše čísla“ se dozvíte, zda jste rentiérem. Hlavní výhrou je okamžitá výhra 5 000 000 Kč a současně renta po dobu 5 let ve výši 100 000 Kč měsíčně. Celkem tedy 11 000 000 Kč. Výhercem této krásné sumy se stáváte v případě, že v poli „Vaše čísla“ najdete tři shodná pole označená R – renta.

Stírací los mega rentiér

Pokud jste takové označení mezi „Svými čísly“ nenašli, ještě není důvod zoufat. Podívejte se mezi „Výherní čísla“. Pokud „Výherní čísla“ obsahují stejné číslo pole, jako „Vaše čísla“, vyhráváte částku, která je v tomto poli označena. Například: mezi „Výherními čísly“ se nachází pole číslo 18. Také ve „Vašich číslech“ se nachází pole číslo 18. Pak se stáváte výhercem příslušné částky na tomto poli.