Stírací los Milionové překvapení

Stírací los od Sazky s názvem Milionové překvapení se stal velmi oblíbeným vánočním dárkem loňského roku. Milionové překvapení slibuje výhru až 10 000 000 Kč a šanci na výhru 99,9 % – ano, právě tolik losů je výherních. Los milionové překvapení si můžete zakoupit za 500 Kč. Celkové množství peněz, které se za všechny distribuované losy dá vyhrát, je 255 milionů Kč.

Milionové překvapení

Los Milionové překvapení se skládá celkem ze dvou hracích polí

Hra 1 a Bonus. V rámci Hry 1 stíráte hrací pole označená jako „Výherní čísla“ a „Vaše čísla“. Pokud se pole uvedené ve „Výherních číslech“ objevuje také ve „Vašich číslech“, vyhráváte částku uvedenou pod tímto polem.

Protože pravděpodobnost výhry je vysoká (99,9 % losů vyhrává minimálně 200 Kč), pravděpodobně na nějakou shodu narazíte. Pokud vyhrajete do 1 000 Kč, můžete výhru požadovat od jakéhokoli prodejce. Výhry do 10 000 Kč vám taktéž vyplatí jakýkoli prodejce, avšak po předchozí domluvě. Pokud se nechcete domlouvat na výplatě výhry a chcete ji mít co nejdříve, navštivte sběrnu pro výplatu velkých výher nebo sídlo společnosti Sazka. Jakékoli vyšší výhry se pak vyplácí jenom v sídle společnosti Sazka.

Los můžete koupit na více než 6800 prodejních místech, kterými jsou pošty, supermarkety, tabáky, stánky s novinami, benzinové stanice a další. Dostupnost losů je tedy velká stejně jako výhra z Milionového překvapení. Neváhejte a zapojte se.