Stírací los Perfektní dárek

Los Perfektní dárek od společnosti Tipsport je skvělou příležitostí, jak darovat svým blízkým miliony k jejich narozeninám, výročí, svatbě, Valentýnu, svátku či dalším příležitostem. Dejte svým blízkým opravdu perfektní dárek – za 10 milionů korun si mohou koupit vše, o čem dosud jen snili.

Perfektní dárek

Cena losu Perfektní dárek je 125 Kč a hlavní výhra činí 10 000 000 Kč.

Los se skládá z jednoho hracího pole, které tvoří dvě části: dvě výherní čísla a deset Vašich čísel. Pokud je Vaše číslo shodné s výherním číslem, váš los je výherní a vy vyhráváte částku uvedenou pod příslušným Vaším číslem. Vyhrát můžete různě velké částky: jedenkrát 10 000 000 Kč, dvakrát 500 000 Kč, dvěstěkrát 10 000 Kč, a další nižší částky. Z celkového počtu vydaných losů (2 miliony kusů) je 723 253 kusů výherních.

Losy Perfektní dárek se prodávají v dárkovém balíčku, který tvoří 4 kusy losů. Cena tohoto balíčku je 500 Kč. Pravidla pro všechny čtyři losy jsou shodná – každý los obsahuje jedno hrací pole. V rámci jednoho hracího pole hledáte shodu mezi výherními a vašimi čísly. Nelze kombinovat výherní čísla s vašimi čísly v odlišných hracích polích (tzn. v rámci dvou karet losů). V rámci každého dárkového balíčku je zaručena výhra.

Případnou výhru si můžete nechat ověřit na jakémkoli prodejním místě. Budete k tomu potřebovat setřený los (bez setřeného kontrolního pole, který smí setřít pouze obsluha terminálu). Obsluha na prodejním místě ověří platnost vašeho losu a výši výhry.

Pokud je vaše výhra do 1 000 Kč, bude vám vyplacena na kterémkoli prodejním místě. Částky od jednoho do deseti tisíc korun můžete taktéž uplatnit na kterékoli provozovně, avšak po předchozí domluvě. K výplatě částek nad 10 001 Kč do 100 000 Kč už vyplácí jen provozovny, které mají oprávnění od Tipsportu k vyplácení vysokých výher – výhra pak bude podle rozhodnutí společnosti Tipsport vyplacena v hotovosti nebo bezhotovostně. Vyšší výhry se vyplácejí už pouze v sídle společnosti Tipsport, a to po předchozí domluvě.