Stírací los Přání zlaté rybky

Zlatou rybku si určitě pamatujete z pohádek. Když ji ulovíte, můžete si zvolit tři přání, která vám po opětovném vhození do vody splní. Stírací los Přání zlaté rybky od Fortuny ale přináší hned čtyři velké hry, ve kterých můžete hrát o velké peníze. A za peníze si potom můžete splnit svá tajná tři přání.

Stírací los přání zlaté rybky

Los Přání zlaté rybky je složen podobně jako dětské knihy – leporela. Po rozložení tohoto losu uvidíte celkem čtyři hrací pole, v rámci kterých můžete hrát o veliké výhry. Hlavní výhra zde činí 10 000 000 Kč. Los zakoupíte za 300 Kč. Celkem je možné vyhrát 99 milionů korun ve výhrách všech vydaných losů (celkem jich bylo vydáno pět set tisíc korun).

Pokud se vám nepodaří vyhrát v prvním kole, los nevyhazujte a vyčkejte na Druhou šanci, která vám může přinést 8×500 000 Kč.

Hrací pole č. 1:

Toto hrací pole obsahuje celkem 16 polí, ve kterých jsou uvedené různé peněžní částky. Pokud jsou tři tyto peněžní částky stejné, vyhráváte je (například pokud objevíte třikrát částku 100 Kč, vyhráváte 100 Kč).

Hrací pole č. 2:

Druhé hrací pole obsahuje tři výherní čísla a šestnáct „Vašich“ čísel. Pokud najdete výherní číslo mezi „Vašimi“ čísli, vyhráváte příslušnou částku uvedenou pod „Vaším“ číslem.

Hrací pole č. 3:

Také třetí hrací pole je tvořeno 16 políčky, které obsahují různé peněžní částky. Tady opět hledáte tři stejné peněžní částky.

Hrací pole č. 4:

Poslední hrací pole obsahuje čtyři výherní čísla a šestnáct „Vašich“ čísel. Pokud najdete výherní číslo ve „Vašich“ číslech, vyhráváte příslušnou peněžní částku v tomto poli.

Druhá šance

Pokud jste nevyhráli v žádném hracím poli, nezoufejte. Svůj los můžete zaregistrovat do hry Druhá šance, ve které osm sázejících vyhraje 500 000 Kč. Svůj los můžete zaregistrovat na vybraných pobočkách nebo prostřednictvím SMS. Podrobné pokyny jsou uvedeny na losu.