Stírací los Rentiér od Sazky | Výhry

Stírací los Rentiér od Sazky vám slibuje výplatu renty ve výši 50 000 Kč po následujících 5 let. To je opravdu lákavé, tím více, že za los zaplatíte pouhých 50 Kč. Aby byla hra ještě zajímavější, můžete vyhrát ještě i jiné peněžní částky, v závislosti na tom, kolikrát se bude opakovat určité číslo ze sekce výherních čísel.

Los Rentiér

Jak to funguje?

Los má celkem tři pole výherních čísel, která si setřete. Poté si setřete i patnáct polí, která obsahují „Vaše čísla“. Pokud se vám shoduje některé z „Vašich čísel“ s výherními čísly, znamená to, že jste vyhráli finanční obnos ve výši tohoto čísla. Rentu vyhráváte v tom případě, pokud se mezi „Vašimi čísly“ objevilo znamení R – Renta. Měsíční renta 50 000 Kč po dobu pěti let znamená celkovou výhru 3 000 000 Kč.

Los si může koupit osoba starší 18 let a účastníkem se stává v okamžiku, kdy za los obdrží a zaplatí ho. Všechny losy jsou před samotnou distribucí zavedeny do systému, čímž se společnost Sazka, která tento los vydává a distribuuje, chrání proti případnému zfalšování losu.

Los si můžete koupit na nejrůznějších místech – v obchodech s cigaretami, menších samoobsluhách, na poštách a na dalších místech. Rentiér je poměrně levný los, v rámci kterého ale můžete vyhrát opravdu vysokou částku.