Stírací los Super Cash

Super Cash je jedním z losů, které poskytuje a distribuuje sázková společnost Sazka. Stírací losy jsou možností, jak si za pár korun přijít k opravdu vysokým výhrám – a to výhrám téměř okamžitým. Prostřednictvím losů se tak můžete zapojit o hru o peníze jednoduše tak, že si los zakoupíte, zaplatíte jeho pořizovací cenu a setřete ho. Pak už jen porovnáváte, zda se vaše čísla shodla s výherními, a podle toho odvodíte svou výhru.

Stírací los Super Cash

Los Super Cash je jedním z těch dražších – stojí 100 Kč

Výhra je zde ale opravdu vysoká, činí 5 000 000 Kč. Mimo tuto hlavní výhru můžete získat ještě několik druhů menších výher – až 20 výher na jednom losu. Symbol dolaru přitom zdvojnásobí vaši výhru.

Los obsahuje jedno hrací pole, které se skládá ze dvou částí: z vašich čísel a z výherních čísel. Počet vašich čísel, která stíráte, je 20. Výherních čísel je potom 4. Vyhráváte tehdy, shoduje-li se některé z vašich čísel s některým z výherních čísel. Výše výhry je pak v příslušné částce uvedené na výherním poli ve vašich číslech. Pokud se vám podařilo setřít i symbol dolaru, pak se vaše výhra násobí dvěma.

Kde se dají losy koupit?

Dostupnost losů je opravdu velká, prodejních míst je více než 6800. Narazíte na ně v trafikách, na benzinových stanicích, v supermarketech a na dalších místech, kde si můžete vsadit jinou loterijní hru od sazky. Výplata výher poté probíhá ve všech prodejních místech, a to až do výše 10 000 Kč (nad 1 000 Kč je dobré se domluvit o výplatě předem nebo navštívit speciální sběrné místo pro výplatu vyšších částek). V případě vyšší výhry pak budete vyplaceni přímo v sídle společnosti Sazka.