Stírací los Super prase v žitě

Kdo by si nechtěl žít jako prase v žitě? S losem Super prase v žitě si můžete žít ještě lépe! Design tohoto losu je velmi pěkný – zobrazuje prasátka, která vám mohou přinést štěstí a už za 50 Kč (což je cena losu) můžete získat až 2 000 000 Kč. Pokud nevyhrajete hlavní cenu či žádnou jinou výhru, nic není ztraceno. Můžete se zapojit do Druhé šance, v rámci které se hraje o 200 wellness pobytů.

Super prase v žitě

Los obsahuje jedno herní pole, které se skládá ze dvou částí.

Levou část tvoří tři výherní čísla a pravou část dvanáct „Vašich“ čísel s peněžní částkou. Pokud se jedno z výherních čísel shoduje s „Vaším“ číslem, vyhráváte částku, která je u tohoto čísla uvedená. Pokud jste nevyhráli, los Super prase v žitě ještě nevyhazujte.

Místo toho se zapojte do Druhé šance. Stačí se registrovat na vybraných pobočkách nebo prostřednictvím SMS zprávy z vašeho telefonu. Podrobné informace si můžete najít napsané na losu.

Hraje se celkem o 200 věcných výher (wellness pobytů), takže šance na „cenu útěchy“ je poměrně velká. Tyto wellness pobyty budou rozdávány formou dárkového poukazu. Hodnota jednoho wellness pobytu je 6 000 Kč.

Celkem bylo vydáno 2 milionu kusů losů Super prase v žitě, z nichž celkem 619 957 kusů je výherních. Minimální výherní částka činí 50 Kč, maximální výhra pak 2 000 000 Kč. Maximální výhru vyhrají celkem dva soutěžící. Na sázející ale čekají i další peněžní částky: 100 000 Kč, 10 000 Kč, 1 000 Kč, 500 Kč, 200 Kč a 100 Kč.