Stírací los Super rentiér od Sazky | Výhry

Super Rentiér je los distribuovaný sázkovou společností Sazka. Za pouhých 100 Kč zde hrajete o rentu, která vám bude vyplácena měsíčně po dobu 5 let, a to ve výši 100 000 Kč. To ale není jediná výhra, kterou v rámci tohoto losu můžete vyhrát. Existují tedy dvě úrovně výher, kde výhra renty je samozřejmě nejlákavější.

Stírací los Super rentiér  Stírací los Super rentiér

Jak hrát?

Los Super Rentiér obsahuje pět polí s „Výherními čísly“ a 25 polí s „Vašimi čísly“. Pokud se v rámci „Výherních čísel“ objeví například číslo 18 a mezi „Vašimi čísly“ se pole 18 taktéž vyskytuje, stáváte se výhercem částky, která je na poli 18 uvedena. A tato částka může být klidně i v desetitisících!

Výhercem měsíční renty ve výši 100 000 Kč po dobu 5 let se stáváte v případě, že jste mezi „Vašimi čísly“ objevili třikrát znamení R – Renta. Pokud vyhrajete tuto hlavní cenu, celkem vyhráváte 6 000 000 Kč. A to už je opravdu přitažlivá částka.

Každý, kdo chce hrát, musí mít minimálně 18 let. Prodejce losu by měl umět vysvětlit pravidla losu a sdělit vám, zda jste vyhráli či nikoliv. V případě výhry (ale i prohry) je prodejce losu povinen zachovat herní tajemství – to znamená, že bydliště, jméno, výše výher nebo počet koupených losů zůstanou zachovány jako tajemství. Tyto údaje je možné zpracovávat pouze s písemným souhlasem sázejícího.