Stírací los Velká černá perla

Stírací Los Velká černá perla od společnosti Sazka nabízí výhru až 5 000 000 Kč. Za los zaplatíte 100 Kč. K dispozici je několik úrovní výher (až patnáct výher na jednom losu), které ještě násobí symbol černé perly. Los můžete zakoupit na více než 6800 prodejních místech, kterými mohou být supermarkety, samoobsluhy, benzinové stanice, prodejny tabáku a novin, pošty a další pobočky. Tyto vám vyplatí výhru do 1 000 Kč ihned, do 10 000 Kč po domluvě.

Velká černá perla

Los velké perly se skládá ze dvou hracích polí – označených jako Hra 1 a Hra 2:

  • Hra 1 se skládá z pěti „Výherních čísel“ a dvaceti polí označených jako „Vaše čísla“. Začněte tak, že setřete celé toto hrací pole. Odhalí se vám čísla nebo symbol zlaté perly. Vyhráváte tehdy, pokud se jedno z „Výherních čísel“ shoduje s jedním z „Vašich čísel“. Například, pokud jedno z „Výherních čísel“ je 18 a i ve „Vašich číslech“ máte 18, stáváte se výhercem příslušné finanční částky na tomto poli.

V rámci Hry 1 ale hledáte také symbol černé perly. Pokud tento symbol skutečně najdete, vyhráváte trojnásobek výherní hodnoty.

  • Hra 2 se skládá z pěti polí. Po jejich setření odhalíte různé symboly. Pokud se vám podaří odkrýt symbol mušle, vyhráváte příslušnou peněžní hodnotu tohoto pole.