Stírací los Velké brilianty od Fortuny

Velké brilianty jsou vhodným dárkem pro jakoukoli ženu či dívku. Čím větší briliant, tím větší může být radost. Zkuste proto svou lásku obdarovat opravdu velkým briliantem. Nebojte se, nebude to stát moc. Los Velké brilianty od Fortuny stojí pouze 200 Kč. Pravý briliant si pak můžete vy nebo vaše partnerka už koupit sama, podle velikosti výhry.

Stírací los Velké brilianty

Hlavní výhra, kterou lze na tomto losu vyhrát pouze jednou, je 6 000 000 Kč

Za to se dá pořídit opravdu velký briliant. Losů bylo vydáno celkem 500 tisíc kusů. Jeden los obsahuje tři samostatná herní pole – modré, červené a zelené. Každé herní pole obsahuje tři výherní čísla a dvacet „Vašich“ čísel. Pokud najdete v rámci jednoho herního pole výherní číslo mezi „Vašimi“ čísly, vyhráváte částku uvedenou ve spodní části daného herního pole.

Pokud se vám nepodařilo vyhrát ani na jednom hracím poli, můžete se zapojit do hry Druhá šance a vyhrát tak 30 000 Kč. Z výhry ve Druhé šanci se bude radovat celkem 10 sázejících. Do Druhé šance se můžete zapojit na vybraných pobočkách nebo prostřednictvím zaslání SMS podle pokynů na losu.

Dejte si pozor, abyste omylem nesetřeli pole s nápisem NESTÍRAT! V takovém případě by se váš los stal neplatným a výhra z něj by vám nebyla proplacena. Toto pole slouží k následné kontrole výhry losu u prodejců, kteří nemají terminál. Pouze prodejce může toto pole setřít.

Mimo hlavní výhru 6 000 000 Kč, kterou vyhraje pouze jedna osoba, se hraje ještě o další částky. Dva sázející mohou vyhrát 100 000 Kč, pět osob 10 000 Kč, deset osob vyhraje 5 000 Kč, pět set sázejících vyhrají 2 000 Kč a o menší částky se podělí 284 900 osob.