Stírací los Vyhraju?

Stírací Los Vyhraju? si hraje s tajemnem, které je snad v každém z nás. Určitě už jsme aspoň jednou byli v pokušení, nechat si od kartářky říci svou budoucnost, nebo poprosit o radu nadpřirozené síly s problémem, nad kterým již dlouho přemýšlíme a který neumíme vyřešit. Los Vyhraju? vám sice takové rady neposkytne, můžete si ale jeho prostřednictvím přijít na pěkné peníze. Základní design tohoto losu tvoří věštecká koule, která vám odpoví pouze na jednu jedinou otázku: Vyhraju?

Stírací los vyhraju?

Za 50 Kč, které tento los stojí, můžete vyhrát hlavní výhru ve výšce 1 500 000 Kč

Los se skládá ze tří výherních čísel a patnácti „Vašich čísel“. Pravidla jsou jednoduchá, jako u podobných ostatních losů: pokud se jedno z výherních čísel shoduje s jedním ve vašich číslech, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem. A ta může být milionová…

Pokud se vám ale nepodařilo takovou shodu najít, nemusíte zoufat, máte ještě jednu možnost na výhru! Symbol věštecké koule vám přinese výhru v dvojnásobné částce uvedené pod tímto symbolem.

Pokud jste vyhráli, pak vás jistě zajímá, kde si můžete svou výhru vyzvednout. Menší výhry (tzn. do 1 000 Kč) si můžete vyzvednout v libovolném prodejním místě Sazky. Vyšší výhry až do výše 100 000 Kč si můžete vybrat v libovolném prodejním místě Sazky, ale po předchozí domluvě s prodejcem. Jakékoli vyšší výhry si můžete vyzvednout v sídle Sazky – nezapomeňte se domluvit předem.

Jaká jsou prodejní místa losů Sazky? Můžeme je najít na několika různých místech, většinou tam, kde je terminál Sazky – tedy ve sportbarech, pobočkách sázkové kanceláře, v trafice, na poště, na benzinové stanici ale také v široké řadě maloobchodů.