Stírací los Zlatá cihla od Fortuny

Los Zlatá cihla od společnosti Fortuna vám přináší možnost vyhrát finanční hotovost nebo vlastní zlatou cihličku. V rámci této hry totiž hrajete v hlavním kole o peníze, a pokud je nevyhrajete, můžete se zapojit do Druhé šance, která vám může přinést zlatou cihličku. Na ty, kdo si los Zlatá cihla koupí, čeká více než patnáct výher.

Zlatá cihla

Los Zlatá cihla stojí 50 Kč, hlavní výhra činí 2 000 000 Kč a odnese si ji pouze jeden sázející.

Los obsahuje jedno herní pole, které je rozděleno na dvě části: tři výherní čísla a patnáct vašich symbolů (symbolem je buď peněžní částka, nebo symbol zlaté cihličky). Pokud se výherní číslo shoduje s jedním z vašich symbolů, vyhráváte příslušnou peněžní částku. Jestliže jste v hracím poli objevili symbol zlaté cihly, vyhráváte 1 000 Kč.

Pokud jste v hracím poli neobjevili žádnou žádoucí kombinaci ani zlatou cihličku, můžete se zapojit do Druhé šance.

Do Druhé šance se mohou registrovat pouze ti, kteří v rámci daného losu nic nevyhráli. Registrace probíhá na vybraných pobočkách nebo prostřednictvím SMS (tvar SMS a telefonní číslo, kam máte SMS poslat si najděte na losu). Druhá šance přináší dvaceti sázejícím možnost vyhrát skutečnou zlatou cihličku v hodnotě 50 000 Kč.

Na los Zlatá cihla můžete vyhrát celkem deset různých peněžních částek. Hlavní výhru 2 000 000 Kč vyhraje pouze jeden ze sázejících. 100 000 Kč čeká na 6 soutěžících, na 10 000 Kč se může těšit 50 osob, které si zakoupí los. Z celkového množství jednoho milionu kusů losů je 315 457 kusů výherní (to znamená, že můžete vyhrát minimální částku 50 Kč až hlavní výhru 2 000 000 Kč) plus dalších dvacet vyhraje zlatou cihličku z Druhé šance.