Stírací los Zlaté ostrovy kapitána Geco

Los Zlaté ostrovy kapitána Geco od Fortuny vám přináší velkou šanci na vítězství. Každý druhý los je vítězný, takže máte 50 % šanci na výhru. Navíc hlavní výhru nevyhraje jen jeden sázející, ale hned 10! A to je opravdu dobrý důvod, proč se zapojit do dobrodružství s kapitánem Geco.

Zlaté ostrovy kapitána Geco

Los Zlaté ostrovy kapitána Geco koupíte za 300 Kč a hlavní výhra činí 10 000 000 Kč

Vyhraje ji celkem deset sázejících, další dva sázející pak mohou vyhrát 100 000 Kč, částky 10 000 Kč a 5 000 Kč budou rozdány mezi pět osob každá. Celkem bylo vydáno 250 tisíc kusů losů, z nichž 125 tisíc je výherních (nejčastější výherní částkou je 100 Kč).

Los se skládá ze dvou herních polí. První hra obsahuje čtyři výherní čísla a dvacet pět „Vašich“ čísel. Pokud se výherní číslo objeví mezi „Vašimi“ čísli, vyhráváte částku uvedenou v tomto poli. Druhá hra obsahuje tři truhly. Pokud po setření sázející odkryje peněžní částku, vyhrává ji.

Nárok na výhru si můžete nechat zkontrolovat v libovolném prodejním místě s terminálem. Pokud prodejna terminál nemá, může vám případnou výhru potvrdit tak, že setře pole označené slovy NESTÍRAT. Toto pole smí setřít pouze obsluha prodejny, nikoli vy. Pokud tak učiníte, stává se los neplatným.

Výhru do jednoho tisíce korun vám vyplatí na kterémkoli prodejním místě. Nad 1 000 Kč až do 101 000 Kč si výhru můžete vyzvednout v prodejním místě, které obsahuje terminál a je oprávněno vyplácet výhry. Jakoukoli vyšší částku si můžete vyzvednout pouze v prodejních místech oprávněných vyplácet vysoké výhry nebo v sídle společnosti Fortuna po předchozí domluvě.