Stírací los Zlatý rok 2017

Pokud máte pocit, že rok 2017 vám zatím moc štěstí nepřinesl, můžete se pokusit s tím něco udělat. Los Zlatý rok 2017 se pokusí, vám tento rok zpestřit, a to za pouhých 20 Kč, které činí pořizovací cenu tiketu, za který můžete vyhrát hlavní cenu 200 000 Kč. A to už je částka, se kterou můžete vyrazit na luxusní dovolenou, koupit si ojeté ale stále ještě zachovalé auto, zrekonstruovat byt nebo si nakoupit řadu značkového oblečení. Prostě – udělejte z tohoto roku Zlatý rok!

Los Zlatý rok 2017

Los Zlatý rok 2017 se skládá z jediného hracího pole

V tomto poli po setření hledáte tři shodné pole. Pokud se vám je podaří najít, vyhráváte částku uvedenou v poli VÝHRA. Pokud navíc naleznete i symbol hvězdy, vyhráváte dvojnásobnou částku v poli VÝHRA.

Výhru si můžete vyzvednout v jakémkoli místě, které je prodejním místem Sazky. Na prodejních místech vám bez problémů vyplatí částky do 1 000 Kč, či po předchozí domluvě do 10 000 Kč. Vyšší výhry si budete muset vyzvednout v sídle společnosti Sazka – po předchozí domluvě.

Mezi prodejní místa patří obchody označené logem Sazka. Jsou to nejrůznější druhy maloobchodů, pošty, benzinové stanice, trafiky a další prodejny. Zde si také můžete vyzvednout svou výhru.