TOTO Sazka výhry a výsledky aktuálně

TOTO Sazka

TOTO je sázková loterijní hra nabízená společností Sazka. Současný jackpot je v hodnotě 420 000 Kč. Principem hry je uhodnout co nejvíce výsledků vybraných sportovních utkání. Aktuální výsledky TOTO nebo sledování jednotlivých utkání vám prozradí, jak jste na tom se svými tipy.

Jak to funguje?

Vsázíte celkem na třináct zápasů z fotbalové a hokejové ligy (vsadit si můžete na anglickou, českou, německou či další fotbalovou ligu). Všechny zápasy jsou odehrány v rámci krátkého časového období – cca dvou dnů. To, jak jste vsázeli, se tedy můžete z aktuálních výsledků TOTO dozvědět poměrně rychle. Nic neumocní prožitek ze hry jako zapojení se do ní – což se vám prostřednictvím sázek alespoň trochu podaří.

Aktuální výsledky TOTO jsou dostupné online, na prodejních místech, prostřednictvím mobilní aplikace, anebo můžete sledovat jednotlivá utkání a fandit týmu, na který jste si vsadili. Výhodou tohoto druhu loterijní hry je to, že nejste odkázání pouze na náhodu, svou výhru můžete ovlivnit svými znalostmi a vědomostmi na poli sportu.

Vyhrát více než sto tisíc korun můžete už při sázce od 4 Kč. Čím více vsadíte, tím více můžete vyhrát – a tím intenzívnější bude váš sportovní prožitek ze zápasů. Pokud tedy patříte mezi sportovní fanoušky (zejména co se fotbalu a hokeje týká), neváhejte a zapojte se!