Zážitkový los od Sazky

V poslední době se jako dárek k narozeninám, výročí či Vánocům hodně rozmohli zážitky. Zprostředkovatelé těchto zážitků tvrdí, že věcný dar si člověk tolik neužije a brzy na něj zapomene. Ale zážitek, ten si budete pamatovat a budete na něj vzpomínat až do smrti. A protože na tom jistě je něco pravdy, rozhodla se i Sazka přijít s losem zaměřeným na výhru zážitků – se Zážitkovým losem.

Zážitkový los

V rámci Zážitkového losu můžete vyhrát 60 zážitků v celkové hodnotě 3 000 000 Kč.

Jeden los vás přitom vyjde na 50 Kč. Takový los tedy může využít ten, kdo si není jistý, jaký zážitek by si jeho osoba blízká ráda prožila. Takto si může osoba vyhrát jednu ze tří druhů výher a vybrat si ji sama.

Horní část losu tvoří výherní čísla, která se snažíte najít v dolní sekci „Vaše čísla“. Pokud se v dolní části Vašich čísel objeví stejné číslo, jako je ve výherních číslech, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem. Další možností výhry je symbol černé perly – pokud ho najdete, vyhráváte dvojnásobek částky uvedené pod tímto symbolem.

Existuje několik variant losů, které jsou označeny podle druhů zážitků:

· MYSLI CHVÍLI JEN NA SEBE – tento druh zážitků zahrnuje rozmazlování své vlastní osoby. Patří sem tedy výhry jako: Kuchař na tvojí párty, Pivní tour, Hmyzí kuchyně, Ladies day, Gentleman´s day, Kulinářský kurz nebo třeba Tři konzultace na téma osobní růst.

· PŘEKONEJ SÁM SEBE – tak tato varianta zážitků zahrnuje spíše adrenalin a nové (nebezpečné) zkušenosti. Mezi takové zážitky patří: Surfing párty, Psí spřežení, Intenzivní týdenní výcvik agenta 007, Heliskiing ve Švýcarsku, Cestování v čase, Potápění se žraloky, Cestování v čase, Zážitky ve výškách a mnohé další.

· OBJEVUJ SVĚT – vyhrát můžete například tyto zážitky: Pouť do Santiaga de Compostela VIP, Barcelona s kámoškou, S Italem v kuchyni, Holčičí dovolená, Tvá milovaná země na tři dny a podobně. Jak jsme mohli pochopit, tato varianta zážitků nabízí vycestování za hranice. Je tedy vhodná pro milovníky cestování.