Aktuální výsledky Zlatých 11 a kontrola tiketu online

Výsledky Zlatých 11

Zlatých 11 je sázková hra provozovaná firmou Fortuna. V této hře můžete vyhrávat už od 5 Kč. Princip hry spočívá v tom, že si vsadíte 1-11 čísel, a podle toho, kolik (pokud vůbec) jich uhádnete z dvaceti vylosovaných čísel, vyhráváte. Aktuální výsledky Zlatých 11 můžete sledovat v televizi vždy v 18:00 nebo na internetu online. Sázenku můžete také nechat zkontrolovat v obchodě, kde jste si ji vsadili.

Ať už jste tedy vsázeli vlastní čísla nebo jste vsadili na náhodu, máte hned několik možností, jak zjistit aktuální výsledky Zlatých 11. Čím více čísel uhádnete, tím vyšší je vaše výhra. Abyste tuto výhru ještě více navýšili, můžete si vsadit i na Denní číslo. Toto číslo si nevolíte sami, je vytištěné na sázence, a hra s Denním číslem vám může přinést ještě od 10 Kč po jeden milion Kč více. Hra Denní číslo vás přijde na 10 Kč.

Abyste nemuseli chodit vsázet každý týden, můžete si vybrat, na kolik slosování necháte svůj lístek platný. Fortuna nabízí od 1 až po 28 slosování v rámci jedné sázenky. Vsadit můžete celkem na čtyři sloupce – podle počtu sloupců se odvíjí také cena, kterou budete muset za svou sázku zaplatit. V rámci jednoho sloupce vsázíte 1-11 čísel – čím více vsadíte, tím vyšší máte pravděpodobnost, že uhádnete (rovná se vyhrajete).

Protože si můžete vsadit o jedno číslo více než v sázkové hře Šťastných 10, je zde pravděpodobnost výhry o něco málo větší. Avšak tento rozdíl není příliš rapidní.