Potřebujete poradit se zápasy na tiket? Existuje jednoduché a bezplatné řešení

Asi každý, kdo si rád vsadí na sport, přemýšlí o tom, jak poskládat ten nejlepší tiket. A možná si někteří i kladou otázku, jestli existuje nějaká služba, co by jim v tom pomohla. A ano i takové rádce je na internetu možné najít. Dokonce existují i takové weby, co to dělají zdarma. Rozhodně tedy mohou posloužit alespoň orientačně.

Jako příklad si můžeme uvést webovou stránku tiptiket.cz, která se zabývá právě tím, co evokuje už její název. A tedy poskytování tipů na různé sázkové tikety. Ty jsou vytvářeny na základě pár údajů, které uživatel vloží do generátoru. V podstatě stačí zadat jen cílový kurz tiketu.

Kromě toho je možné specifikovat také konkrétní ligu, na kterou je možné generování omezit. Nebo je možné si určit zápasy, které by měly být na každém tiketu. K tomu si je ještě umožněno omezit také minimální kurz, aby se tam nevyskytovaly příležitosti s hodně nízkými kurzy.

Výsledný výpis tiketů je seřazen tak, že nahoře jsou ty nejmenší kurzy a tedy nejobsáhlejší kombinace a postupuje se k větším kurzům. Vytvořené kombinace je poté i umožněno různé editovat. Například přidávat nové zápasy, měnit své favority a nebo také některé zápasy z tiketu vyřadit.

Samotné vsazení zvoleného tiketu je jednoduché. Zvolenou možnost si není potřeba nikam poznačovat a poté znovu vkládat v sázkové kanceláři. Uživatel si prostě klikne na tlačítko, že chce vsadit a následuje přesměrování do příslušné sázkové kanceláře, kde už na něj bude čekat vyplněný tiket. Poté už tedy stačí jen vložit částku a uzavřít sázku.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x